Сіздің IP: 3.238.87.31
Уақыт: 2024-03-28 09:44:59

• Category: Колледж
  • Published on Friday, 21 February 2020 14:29
Колледжде көрсетілетін мемлекеттік қызметтер туралы толық ақпаратты 8 (7182) 55-43-98 телефоны бойынша, оқу ісі жөніндегі орынбасары Гатина Зульфия Амиржановнадан алуға болады.

Колледж

Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарына құжаттар қабылдау.
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында білім алушыларға жатақхана беру.
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарындағы білім алушыларды ауыстыру және қайта қабылдау.
Білім беру ұйымдарында білім алушыларға академиялық демалыс беру.
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім алуды аяқтамаған адамдарға анықтама беру.
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі және жоғары білім беру ұйымдарындағы тәрбиеленушілер мен білім алушылардың жекелеген санаттағы азаматтарына, сондай-ақ, қорғаншылық (қамқоршылықтағы) пен патронаттағы тұлғаларына тегін тамақтандыруды ұсыну.
Техникалық және кәсіптік білім туралы құжаттардың телнұсқаларын беру.
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту, бастауыш, негізгі орта, жалпы орта, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының педагог қызметкерлері мен оларға теңестірілген тұлғаларға біліктілік санаттарын беру (растау) үшін оларды аттестаттаудан өткізуге құжаттар қабылдау .
Үздік педагог.
Техникалық, кәсіптік және орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыру бойынша конкурсқа құжаттарды қабылдау.