Сіздің IP: 3.145.60.29
Уақыт: 2024-04-27 05:41:04

Басшының тәрбие жұмысы жөніндегі орынбасары (мектеп)

• Category: Нұсқаулық
  • Published on Friday, 24 November 2023 06:03

Ермекова Галия Тагаровна
Біліктілігі: Павлодар мемлекеттік педагогикалық институты, мамандығы қазақ тілі мен әдебиеті мұғалімі.
Санаты:Жоғары
Жұмыс өтілі:
Жалпы: - 17 жыл 5 ай
Педагогикалық: - 5 жыл
Марапаттары, атағы, оқу атағы мен дәрежесі:
Байланыс телефоны: 535946
Мекен-жайы: Бектұров көшесі, 1
Жұмыс туралы мәліметтер:
2018 жылы М. М. Катаев атындағы Оқушылар сарайында әдіскер және қосымша білім беру педагогы ретінде педагогикалық қызметін бастады. Балаларға қосымша білім берудің білім беру бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының әдіскерлері үшін «Қосымша білім беру педагогтерінің қызметін әдістемелік сүйемелдеу» біліктілікті арттыру курстарынан өтті.
Жетістіктері:
• «Үздік әдістемелік жұмыс» Білім беру қызметкерлерінің халықаралық конкурсының 1 дәрежелі лауреаты дипломы;
• ҚР бойынша «Жас Ұлан» бірыңғай балалар-жасөспірімдер ұйымының Алғыс хаты;
• ЮНИСЕФ халықаралық еріктілер желісінің сертификаты;
• «Қазақ тілі» пәні бойынша Республикалық олимпиада жеңімпаздарын дайындағаны үшін Алматы қаласының» конкурстар, конференциялар, олимпиадалар орталығының алғыс хаты.
Заманауи білім беру технологиялары мен әдістерін жақсы меңгерген, оларды практикада тиімді қолданады, қазіргі заманғы білім беру стандарттарының талаптарына сәйкес келетін білім мен дағдылар қоры бар.
Өз қызметінің кез келген бағытында шығармашылықтың, белсенділіктің жоғары дәрежесін көрсетеді. Алдына қойылған міндеттерді тиімді жүзеге асырады. Іскерлік қасиеттерге ие. Үнемі кәсіби өсуге ұмтылады. Басымдықтарды дұрыс белгілейді. Жағдайды талдауға және тәуелсіз шешімдер қабылдауға қабілетті. Ұжымды ұйымдастыра алады. Мәдениетті, адамгершілік қасиеттерге ие, ерекше адалдығымен, жоғары жауапкершілік сезімімен ерекшеленеді.