"Музыкалық колледж - дарынды балаларға арналған музыкалық мектеп-интернат" кешені" мемлекеттік мекемесі

Бүгін
Кеше
Осы аптада
Өткен аптада
Осы айда
Өткен айда
Барлық күндер
1973
19576

Сіздің IP: 3.236.50.79
Уақыт: 2022-05-21 19:39:47

Жөніндегі орынбасары, бастауыш және практикалық оқыту

• Published on Friday, 24 January 2020 12:41
  • Written by Administrator
  • Hits: 3639

Кощук Эльвира Геннадьевна
Біліктілігімен білімі: С. Торайғыров ат. Павлодар мемлекеттік университеті, музыкалық білім беру, Омбы мемлекеттік педагогикалық университетінің магистратурасы
Санаты: жоғары
Жұмыс өтілі:
жалпы – 34
Педагогикалық – 28
Марапаттары, атағы, оқу атағы мен дәрежесі: ҚазҰӨУ Алғыс хаты, Облыстық білім беру басқармасының грамотасы, "LUKCYPEOPLE" Халықаралық өнер және спорт ассоциясы мен «Еуразия жұлдыздары» Халықаралық шығармашылық жобасының дипломы, «Өнер планетасы» ІІІ Халықаралық шығармашылық конкурс-фестивалінің дипломы, кешен грамоталары
Байланыс тел.: 629228
Мекенжайы: Торайғыров к-сі, 67
Жұмысы туралы мәлімет:
Э.Г. Кощук қазақтың халық әндерін, әртүрлі және джаздық вокалдық шығармаларға аранжировкалар құру кезінде заманауи технологиялар мен дағдыларды меңгерген құзыретті, тәжірибелі педагог, концертмейстер. Жаңа педагогикалық және компьютерлік технологияларды меңгеру және білімін Э.Г. Кощук ғылыми-әдістемелік әзірлемелерде, ашық сабақтарда, семинарларда жинақтап қорытады, ғылыми-практикалық конференциялар материалдар, БАҚ, веб-ресурстарда жариялайды.
2014 жылдан бастап «Особенности работы концертмейстера в вокально-хоровом классе» әдістемелік жұмыс презентациясымен біліктілікті арттыру курстарын өткізуге қатысты. П.И. Чайковскийдің 175 жылдығына арналған «видеосабақ» номинациясы бойынша Бірінші ашық мультимедиялық жұмыстардың 1 дәрежелі дипломанты болып табылады, 2016 жылдың «Қосымша білім берудің үздік педагогы» облыстық конкурсының лауреаты, ҚазҰӨУ Республикалық педагогикалық шеберлік ІІ Республикалық конкурсының «Әдістемелік әзірлеме» номинациясында лауреат атанды. Облыстық семинарлар өткізуге белсенді қатысады. Қосымша білім беру педагогтарына, аспаптық балалар ұжымдарының жетекшілеріне «Күй жанры арқылы оқушылардың ұлттық мәдениетін дамыту» семинарында «Приемы формирования музыкально-ритмического мышления на уроках этносольфеджио» әдістемелік жұмысының презентациясымен, БММ және БӨМ арналған облыстық ғылыми-тәжірибелік семинарда «Формирование музыкальной компетенции «знаки в тональностях» әдістемелік жұмысының презентациясымен сөй сөйледі. Өзіндік білім алу тақырыбы: "Использование музыкальных компьютерных технологий как способ расширения профессиональных компетенций педагога-музыканта".
Оқушылардың шығармашылық және музыкалық қабілеттерін дамыту Эльвира Геннадьевна Кощукке терең, мықты білімді қалыптастыру міндетін шешуге жол береді, бұл конкурстарда жоғары нәтижелерге қол жеткізуге мүмкіндік береді: 2015 ж. - «Сибирь зажигает звезды» халықаралық интернет конкурсы – 2 дәрежелі лауреат, 2017 ж. «Өнер планетасы» ІІІ Халықаралық конкурс-фестиваль, Алматы қ. – лауреаттар (1 орын) солист және «Шабыт» триосы.

Ремонт квартир в Киеве Ремонт квартир в столице

Полное описание первых признаков и выраженных симптомов при гепатите В здесь

Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

Правильное создание сайтов в Киеве https://atempl.com/r/

«150» нөмірлі сенім телефоны арқылы өмірдің қиын жағдайына тап болған балаларға құқықтық, психологиялық және консультативтік қызметі көрсетіледі.
Зорлық-зомбылық және қатыгез фактілері (тұрмыстық зорлық-зомбылық, еңбектік және сексуальды қанау) анықталған жағдайларда қалалық және ұялы телефондардан «116 16» республикалық сенім телефона хабарласуға болады.

Өтініш берушінің порталы Павлодар облысының колледждері